You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Novoroční předsevzetí

Stokrát omílané téma, vím. Často čtu a slýchám, že jsou předsevzetí k ničemu a nefungují. A víte co?! Já v nich své klienty podporuji. Ony totiž mohou vést ke změně, když chceme a dobře se na ně připravíme. Sama si každý rok nějaká dávám a neříkám, že všechny dostojím. Určitě mě ale posunou tam, kde získám nový pohled na věc.

Abychom vytvořili dobré předsevzetí, významným okamžikem při vstupu do nového roku je bilancování. Opouštíme staré, se zájmem a mnohdy obavou vstupujeme do neznámeho. Můžeme vše vidět jako příležitost začít od začátku. Chvíle zastavení přinášejí uvědomění a pocit, že „to“ chci mít v životě jinak. Koloběh života nás inspiruje k tomu, abychom se ponaučili. Tak proč toho nevyužít?!

Můžeme si uvědomit a plně prožít, že je mi dobře a nic měnit nepotřebuji a nechci. I za to bilancování stojí. Dovolit si pocit spokojenosti není pro mnoho z nás samo sebou.

Přesto je Vás hodně, kteří vědí, že změnu potřebují, chtějí, mají touhu. A možná jste to už mnohokrát zkoušeli a nedařilo se. Největší a nejdelší boj je totiž vždy se sebou samým a v bitvě proti svým zlozvykům je těžké zvítězit. Tak právě Vás, kteří to zkoušejí a nedaří se Vám, Vás bych ráda ocenila a podpořila. Chcete-li s předsevzetím, bilancováním nebo změnou pomoci, my terapeuti, koučové, výživoví poradci a trenéři jsme tu pro Vás. Vyberte si toho svého a pečujte o své zdraví. Pro úspěšný rozjezd je to dobrá volba. Ve dvou se to lépe táhne a ti v oboru vzdělání vědí jak na to 💪. U mě jste vítáni.


#verimvesvezdravi
  • Sdílet příspěvek

Odeslat komentář

Zuzana Steigerwaldová

Kouč a psychoterapeut

Pomáhám nalézat cestu ke spokojenému a svobodnému prožívání a při utváření souladu duše, mysli a těla.

Prohlédnout profil